WILLA  na wsi, czyli rodzinny relaks nad ATLANTyKIEM

SURFING - JAK ŁAPAĆ FALE

QUADY, czyli OFFROAD PO PIASKACH

To jest miejsce dla Was, jeśli chcecie uciec od zgiełku miasta, budzić się przy śpiewie ptaków, jeść śniadanie nad basenem, a z okna widzieć ogród, ocean i pasące się kozy i wielbłądy. Jesteśmy na wsi, 26 km od miasta, 20 min. na piechotę od plaży....mamy basen, ogród. Idealna miejscówka na reset, na wypad na konie, surfing, quady. I wszędzie indziej, jeśli jesteście zmotoryzowani.

Wynajmujemy na pokoje i całość, jeśli właśnie potrzebujecie domu na wakacje:

 

https://airbnb.com/h/villaiskouha

 

Wszystko jedno czy dopiero zaczynacie swoją przygodę, czy deska to Wasz przyjaciel. Fale w Maroku sprzyjają surfingowi...A u nas plaże jeszcze nie są zatłoczone. Jeśli więc pomyśleliście o Maroku, gdzie byście chcieli pobawić się na desce, to zapomnijcie to zatłoczonym Taghazoute czy Imsouane. Odkryjcie puste plaże w Iftan, Tafdna i Sidi Kaouki. Możecie do nas przylecieć zarówno na kilka lekcji, jak i wziąć cały pakiet (lekcje, wyżywienie, zakwaterowanie).

O naszej ofercie poczytajcie tu: SURFING

Coś dla fanów motoryzacji.....Mamy świetne tereny na plażowe szaleństwa na 4 kołach, jak i na spokojne jazdy wzdłuż linii brzegowej. Można się z nami wybrać na 3h wyprawę po okolicy absolutnym offroadem.

Co więcej - na życzenie robimy też rajdy, więc jeśli Wasza połówka lub przyjaciele nie jeżdżą konno, a chcieliby się z Wami wybrać, mogą poprowadzić 4 koła.

Śledźcie nas na: QuadsAdventureMorocco

Miało być nie o koniach...ale jeśli nawet nie jesteście wytrawnymi jeźdźcami, a marzy Wam się przejażdżka na końskim grzbiecie po plaży przy zachodzie słońca...albo nie macie czasu by poświęcić 6 dni na rajdowanie z nami, ale chętnie wyruszycie z nami na 2 h - to serdecznie zapraszamy! Można wyruszyć z nami na godzinę, dwie lub na cały dzień.

Odbieramy również z Essaouiry. Ale już Agadir jest od nas daleko!

Po szczegóły piszcie lub dzwońcie

KONIE i PLAŻE

MAROC à CHEVAL

najlepsze rajdy konne w Maroku