RAAD

IRIKI

SAMPA

AYOUR

RIMAL

AJDIG

PEGAS

Koń stadny, znaczy uwielbia wychodzić ze swoim stadem i wtedy robi wszystko. Nie lubi samotnych spacerów. Na rajdach koń do przodu, dobrze galopujący, ze żwawym stępem. łatwy do kierowania, czyli marzenie każdego rajdowca.

MAGDA

dziewczyna od marketingu, rezerwacji i klikania w komputer, ale też od wymyślania coraz to nowych problemów i

zawracania głowy Brahimowi o nowe trasy, o koszty, a dlaczego to i dlaczego tamto. Opiekunka wszystkich stajennych kotów i psów. I Wasza osobista opiekunka podczas rajdów.

Współzałożycielka projektu.

BRAHIM

Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
marokańskie konie rajdowwe; beraraby, araboberbery

facet od koni, tras, wprowadzania w życie pomysłów dziewczyny od marketingu, czyli wszystko na jego głowie. Dobry kucharz, świetny kompan i najlepszy jeździec. Z rodziny nomadów z pustyni. Będzie Waszym przewodnikiem. Pomysłodawca projektu.

Nasz pierwszy koń. Siwiejący, o pięknej budowie i świetnych chodach. Gdyby nie był koniem rajdowym, zrobiłby karierę w ujeżdżeniu. Świetny przewodnik na rajdzie, opanowany, ale z mocnym charakterem

Jedyny kasztan w stadzie. Koń profesor, wyznawca ZEN, kochający dobrze zjeść, odpocząć i trochę pogalopować. Samoobsługowy. Idealny dla początkujących. Mabrouk powoli będzie odchodził na emeryturę. Zamierzamy zabierać go do pracy coraz rzadziej. Mabrouk przeszedł z nami niemal wszystkie rajdy.

Bardzo długo chodził tylko pod Brahimem.Teraz z powodzeniem dajemy go dobrym jeźdźcom. Świetnie reagujący na delikatne pomoce, szybki, mądry i chyba bez wad....nie toleruje tylko niestabilnej i mocnej ręki - w czym przyznajemy mu 100% racji ;)

Bardzo dobry koń rajdowy, jeden z większych w stadzie. Ale wymagający - pod słabszymi jeźdźcami po prostu się ociąga w stępie, budząc się na kłus i galop. Pod tymi, którzy wymagają chodzi świetnie w każdym chodzie.

Najciekawiej umaszczony koń w naszej stajni. Niezwykle fotogeniczny i z dużym potencjałem. Ajdig na razie jeździ pod Brahimem i uczy się jak być najlepszym koniem rajdowym.

Trafił do nas ze szkółki i od razu się zaaklimatyzował w stadzie. Pracuje z ogromnym sercem, uwielbia być z przodu, idzie żwawym stępem, daje z siebie wszystko w galopach. Odnalazł się doskonale w swojej nowej pracy.

Jeden z naszych mniejszych koni, ale z wielkim zapałem do pracy. Mało kto nadąży w stępie za Sampą. Bardzo mądry, grzeczny, ułożony, mały konik z wielkim sercem. Nie jest najbardziej urodziwym rumakiem, trochę wygląda jak pozszywany z różnych kawałków, ale swoim charakterem i chodami absolutnie wynagradza brak urody.

Srebrny koń - przepięknie umaszczony, ale potrzebujący przewodnika. Pod mniej doświadczonymi jeźdźcami trochę za spokojny i powolny. Ayour ma duży potencjał, ale musi ćwiczyć z bardzo dobrymi jeźdźcami. Jednak dajemy go osobom, które życzą sobie bardzo spokojnego konia. 

Nie liczyliśmy na wiele, gdy do nas trafił, bo mimo młodego wieku był bardzo wycofany i smutny. Podejrzewaliśmy u niego depresję, zdarzało mu się kopać inne konie, uciekać od ludzkiej ręki, czy próbować gryźć. 

Ale Rimal się u nas odnalazł, można go już swobodnie głaskać, jest zadowolony i okazał się bardzo dobrym koniem rajdowym.

Rasowy berarab - idealny przedstawiciel rasy, z paszportem. Silny, wytrzymały, z wyjątkowo mocnymi nogami, bujną grzywą. Jedym słowem przystojniak. Spokojny i opanowany jak na beraraba przystało. Nie jest typem samotnika, ani przewodnika, ale w stadzie radzi sobie bardzo dobrze.

Dopiero zaczyna u nas swoją karierę. Zajeżdżany u nas, ma szansę być świetnym koniem na rajdy. Energiczny, pełen entuzjazmu i duży. 

Koń do galopów. z ogromną ambicją i uwielbiający wyścigi. Na pewno by się sprawdził na torze wyścigowym. Bardzo grzeczny, słuchający i wrażliwy. Z ogromnym sercem do biegania i do pracy. Lekkiej budowy, więc tylko dziewczyny mają szansę go bliżej poznać.

PRINCE

MABROUK

SAHARA

TAMARIS

MAZAGON

ITRI

Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
konno przez Maroko, konie w Maroku, beraraby
konie w Maroku, berbery, araby, beraraby
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
konie w Maroku, beararby,araby, konie berberyjskie
konie w Maroku, konie berberyjskie, konie arabskie
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku