1. pl
  2. en

Młody konik, który niedawno zaczął swoja przygodę z rajdami. Dorastał u nas. Czasem ma jeszcze dziecko w głowie, lubi podskoczyć, wszystkiego jest ciekawy, czasem się jeszcze czegoś przestraszy. Jednak z rajdu na rajd jest coraz bardziej doświadczony i coraz lepiej sobie daje radę. 

Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
konie w Maroku, konie berberyjskie, konie arabskie
konie w Maroku, beararby,araby, konie berberyjskie
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku
konie w Maroku, berbery, araby, beraraby
konno przez Maroko, konie w Maroku, beraraby
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku

ITRI

MAZAGON

TAMARIS

SAHARA

MABROUK

PRINCE

Koń do galopów. z ogromną ambicją i uwielbiający wyścigi. Na pewno by się sprawdził na torze wyścigowym. Bardzo grzeczny, słuchający i wrażliwy. Z ogromnym sercem do biegania i do pracy. Sahara ma ogromną potrzebę bycia pierwszym, dlatego przy galopach nie może się doczekać startu. Lekkiej budowy, więc tylko dla bardzo dobrze jeżdżących dziewczyn.

Cactusa musieliśmy sprzedać podczas pandemii, ale udało nam się go odkupić. Już samo to mówi, jak cenimy tego konia. Cactus zadowoli każdego - dobrego i słabszego jeźdźca. Z powodzeniem wsiadają na niego dzieci, a Cactus po prostu robi swoje. Nie wymaga specjalnej pracy w żadnym chodzie, Cactus po prostu podąża za stadem.

Jeden z większych koni i absolutne ZEN. Grzeczny, ale potrafi być energiczny. Jeśli się mu pozwoli będzie szedł z tyłu, ale gdy tylko wie, że to czas, by pracować potrafi wykrzesać z siebie bardzo dużo energii. Poza tym bardzo przyjacielski, lubi pieszczoty, drapanie za uszkiem etc. 

Masywny i piękny koń. Wygodny, grzeczny, łatwy do kierowania. Hidalgo potrafi szybko galopować, ale musi wystartować równo z innymi końmi. Inaczej odpuszcza. W galopie w linii za innymi spokojnie nadąża w najszybszym tempie. Ładnie idzie stępem. Tak jak Salam uczy się akceptować szczotki i stać spokojnie przy czyszczeniu. 

Nie liczyliśmy na wiele, gdy do nas trafił, bo mimo młodego wieku był bardzo wycofany i smutny. Podejrzewaliśmy u niego depresję, zdarzało mu się kopać inne konie, uciekać od ludzkiej ręki, czy próbować gryźć. 

Ale Rimal się u nas odnalazł, można go już swobodnie głaskać, jest zadowolony i okazał się bardzo dobrym koniem rajdowym. Spokojnie mogą na nim pojechać mniej doświadczeni jeźdźcy, czy dzieci.

Kary koń - energiczny, szybki, ale też grzeczny. Nie znamy dokładnie jego przeszłości, ale nie mogła być łatwa, ponieważ Salam nie ma za grosz zaufania do nowych osób. W miarę upływu czasu się przekonuje i pod siodłem jest fantastycznym koniem. Poza tym jest naprawdę czarną pięknością. 

Jeden z naszych mniejszych koni, ale z wielkim zapałem do pracy. Mało kto nadąży w stępie za Sampą. Bardzo mądry, grzeczny, ułożony, mały konik z wielkim sercem. Nie jest najbardziej urodziwym rumakiem, trochę wygląda jak pozszywany z różnych kawałków, ale swoim charakterem i chodami absolutnie wynagradza brak urody.

Ajdig  wyemigrował do Polski.  Stoi w stajni wolnowybiegowej i prowadzi wygodne życie w Europie. Wychowany u nas od nastolatka, odnalazł swoje nowe  przeznaczenie podczas rajdów.  

Bardzo dobry koń rajdowy, jeden z większych w stadzie. Ale wymagający - czasem się ociąga w stępie, budząc się na kłus i galop. Pod tymi, którzy wymagają i pilnują chodzi świetnie w każdym chodzie.

 

Bardzo długo chodził tylko pod Brahimem.Teraz z powodzeniem dajemy go dobrym jeźdźcom. Świetnie reagujący na delikatne pomoce, szybki, mądry i chyba bez wad....nie toleruje tylko niestabilnej i mocnej ręki - w czym przyznajemy mu 100% racji ;)

 Koń profesor, wyznawca ZEN, kochający dobrze zjeść, odpocząć i trochę pogalopować. Samoobsługowy. Idealny dla początkujących. Nic nie jest w stanie go wyprowadzić z równowagi, chociaż podczas rajdu bardzo nie lubi, gdy ktoś go wyprzedza. Trudno się dziwić, skoro ma za zadanie opiekę nad najsłabszymi i zazwyczaj idzie bardzo z tyłu, a jego pozycja w stadzie jest wysoka... Mabrouk przeszedł z nami niemal wszystkie rajdy.

Nasz pierwszy koń. Siwiejący, o pięknej budowie i świetnych chodach. Gdyby nie był koniem rajdowym, zrobiłby karierę w ujeżdżeniu. Świetny przewodnik na rajdzie, opanowany, ale z mocnym charakterem. Prince może Wam się wydawać niezwykle spokojnym koniem, ale on potrzebuje tylko odpowiedniego bodźca, by pokazać jak pięknym i energicznym jest ogierem. 

facet od koni, tras, wprowadzania w życie pomysłów dziewczyny od marketingu, czyli wszystko na jego głowie. Dobry kucharz, świetny kompan i najlepszy jeździec. Z rodziny nomadów z pustyni. Będzie Waszym przewodnikiem. Pomysłodawca projektu.

marokańskie konie rajdowwe; beraraby, araboberbery
Maroc a cheval - rajdy konne w Maroku

BRAHIM

dziewczyna od marketingu, rezerwacji i klikania w komputer, ale też od wymyślania coraz to nowych problemów i

zawracania głowy Brahimowi o nowe trasy, o koszty, a dlaczego to i dlaczego tamto. Opiekunka wszystkich stajennych kotów i psów. I Wasza osobista opiekunka podczas rajdów.

Współzałożycielka projektu.

NASZE KONIE

NASZE KONIE

NASZA STAJNIA 

MAGDA

MAROC à CHEVAL

najlepsze rajdy konne w Maroku

Koń stadny, znaczy uwielbia wychodzić ze swoim stadem i wtedy robi wszystko. Nie lubi samotnych spacerów. Na rajdach koń do przodu, dobrze galopujący, ze żwawym stępem. łatwy do kierowania, czyli marzenie każdego rajdowca.

AJDIG

RIMAL

SALAM

SAMPA

ATLAS

HIDLAGO

CACTUS

Energiczny i młody konik. Przyszedł do nas z niedziałającą funkcją kłusa. Właściwie umiał tylko iść stępem i galopować. Powoli funkcja kłusa się odblokowała :) Kenz jest bardzo wygodny, ale młody, więc czasami ma jeszcze chłopięce zachowania. W galopie w linii nadąża za najszybszymi, chociaż przy wyścigach zostaje jeszcze z tyłu. Stępuje bardzo żwawo i jest wyjątkowo towarzyski. Ze względu na swój wiek próbuje wywalczyć sobie wysokie miejsce w stadzie. 

KENZ

OSCAR